O PRODUKTECH

MALÉ SÉRIE - RUČNÍ VÝROBA - OSOBITOST - KOMFORT

  

 

Jsme menší "butikový" výrobce outdoorové a sportovní volnočasové módy se zaměřením na atraktivitu a pohodlí. Všechny naše modely se produkují v malých sériích aby se udržela originalita značky a nestali jsme se pro zákazníky masovým výrobcem. Základní podstatou našeho snažení je trochu oživit uniformovaný lezecký svět a přidat do něj malinko extravagantnosti a barevnosti.

Tak, jak jsme se v minulosti zaměřovali všeobecně na kompletní volnočasový outdoor, tak se nyní o to více budeme svým designem zaměřovat na všechny druhy lezení.

 
 K VÝROBKŮM:
 
Veškeré naše výrobky prochází finálním zpracováním v česku. V česku se navrhují střihy, vytkává, vyšívá, ručně tiskne, vymýšlí design i kontroluje kvalita. Čeští lezci a sportovci nám naše oblečení zkouší a testují jeho pohodlnost. Od zahraničních partnerů odebíráme ty nejosvědčenější možné materiály a polotovary. Vlna z Nepálu, bavlna Indie a Bangladéš, bambus Thajsko, galanterie Japonsko a Francie. Česká Republika pak plátno, manšestr, šusťák a pleteniny...
K technologii tisku:
barevný tisk na výrobky se aplikuje ručně a díky tomu se životnost potisku výrazně prodlužuje. Musí se ale samozřejmě počítat s tím, že žádný sítotisk nevydrží věčně a že se jeho kvalita, barevnost i struktura bude pomalu vytrácet v závislosti na míře používání, ošetřování i skladování.
.
mikiny tisk

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení