O PRODUKTECH

MALÉ SÉRIE - RUČNÍ VÝROBA - OSOBITOST - KOMFORT

  

 

Jsme menší "butikový" výrobce outdoorové a sportovní volnočasové módy se zaměřením na atraktivitu a pohodlí. Všechny naše modely se produkují v malých sériích aby se udržela originalita značky a nestali jsme se pro zákazníky masovým výrobcem. Základní podstatou našeho snažení je trochu oživit uniformovaný lezecký svět a přidat do něj malinko extravagantnosti a barevnosti.

Tak, jak jsme se v minulosti zaměřovali všeobecně na kompletní volnočasový outdoor, tak se nyní o to více budeme svým designem zaměřovat na všechny druhy lezení.

 
 K VÝROBKŮM:
 
Veškeré naše výrobky prochází finálním zpracováním v česku. V česku se navrhují střihy, vytkává, vyšívá, ručně tiskne, vymýšlí design i kontroluje kvalita. Čeští lezci a sportovci nám naše oblečení zkouší a testují jeho pohodlnost. Od zahraničních partnerů odebíráme ty nejosvědčenější možné materiály a polotovary. Vlna z Nepálu, bavlna Indie a Bangladéš, bambus Thajsko, galanterie Japonsko a Francie. Česká Republika pak plátno, manšestr, šusťák a pleteniny...
K technologii tisku:
barevný tisk na výrobky se aplikuje ručně a díky tomu se životnost potisku výrazně prodlužuje. Musí se ale samozřejmě počítat s tím, že žádný sítotisk nevydrží věčně a že se jeho kvalita, barevnost i struktura bude pomalu vytrácet v závislosti na míře používání, ošetřování i skladování.
 

 K CENÁM:

Proč na konci ceny vždy osmička? A proč dvě a někdy i tři osmičky? Proč néé ta typická baťovská cena 999,-?Protože chceme být Váš nekončící příběh. Ležatá osmička je symbol, představuje nekonečno a v tom je i  podstata spojení sportu a člověka. Nikdy to nekončí, nikdy nepřestanete mít rádi skály, lezení, cestování, dobrodružství, sportování a přátele. NIKDY.